Kyokushin karate turnyras vaikams SAULĖS SMŪGIS 2019

Jau daugiau kaip 10 metų organizuojamas tradicinis kyokushin karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS turnyras vaikams SAULĖS SMŪGIS 2019 !
Varžybų tikslas - kovinės patirties ugdymas bei pasirengimas 10-5 kyu egzaminui.

Šios puikios varžybos vyko net 3 etapais. Dalyvavo beveik 150 jaunųjų kyokushin karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS kovotojų. Sportininkai ir tėveliai išvydo puikias kovas. ,,Sunaikinta" beveik 40 picų :). 
Didžiulė padėka teisėjams, padėjusiems organizuoti varžybas, tėveliams už palaikymą ir kantrybę ir, žinoma, sportininkams už jų azartiškas kovas.


PAREMKITE MUS!

2% Pajamu mokesciu parama

Su Jūsų pagalba - mes galime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas bei tarptautines išvykas.

ATSISIŲSTI MOKESČIO FORMA

REGISTRACIJA

Spauskite čia!

VIDEO GALERIJA

Spauskite čia!