KONKURSAS !!! KATA ,,LIK NAMIE"

Įkelk savo pasirinktą KATA ,,LIK NAMIE" į Facebook (su nuoroda PAULIUS KLAPATAUSKAS) ir laimėk originalią karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS apyrankę.
Net 40 prizų, po karantino, įteiksime daugiausiai ,,LIKE" surinkusiems vaikams, suaugusiems ar šeimoms, namų sąlygomis atlikusiems savo pasirinktą ar netgi savaip improvizuotą, o galbūt ir linksmai pateiktą KATA.
Konkurso informaciją galite gauti tel. 861413353, el.p. paulius@karatemokykla.lt.
KARTU MES STIPRESNI ! OSU

PAREMKITE MUS!

2% Pajamu mokesciu parama

Su Jūsų pagalba - mes galime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas bei tarptautines išvykas.

ATSISIŲSTI MOKESČIO FORMA

REGISTRACIJA

Spauskite čia!

VIDEO GALERIJA

Spauskite čia!