AČIŪ JUMS UŽ SUMOKĖTĄ SOLIDARUMO MOKESTĮ

OSU,

Nors karantinas tęsiasi, karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS veikla nenutrūko. Mes tęsiame LIVE treniruotes Paulius Klapatauskas facebook paskyroje. Jos vyksta reguliariai pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 18 val. Treniruotės pritaikytos sportuoti namų sąlygomis ir puikiai tinka mažiems ir dideliems :), pažengusiems ir pradedantiesiems. Pastebėjome, kad kiekvienoje treniruotėje sportuoja per 100 žmonių ir šis skaičius reguliariai auga. Tai yra nuostabus jausmas, kai mes jaučiamės reikalingi ir Jūs galite būti sveikesni. AČIŪ už tikėjimą ir pasitikėjimą. Šios treniruotės visiems vedamos NEMOKAMAI ir mes tai tęsime iki karantino pabaigos.

Visgi dar geresnė žinia mums, kad kai kurie mūsų klubo lankytojai, nieko neprašomi, nenutraukiate mokėjimų ir suteikiate galimybę klubui atlikti einamuosius mokėjimus. Norime informuoti, kad klubas neturi jokių skolų ir įsipareigojimų. Dar daugiau, turime įsigiję naują sporto inventorių bei laukiame visų sugrįžtant.

Jei galite ir norite, tęskite mokėjimus. Mums šiandien kiekvienas įnašas gyvybiškai reikalingas. Mokėkite sau įprastą mokestį arba pagal galimybes. Jei neturite galimybių  ar nematote prasmės mokėti, sportuokite toliau NEMOKAMAI. Tiems, kurie sumokėsite įprastinį mėnesio mokestį, pasibaigus karantinui dovanosime KIHON knygą, kurią atsiimti galėsite A. P. Kavoliuko g. 2A,  karate mokyklos SAULĖS ŽENKLAS sporto klube.

Svarbiausia visi būkime sveiki !

Visuomeninė organizacija sporto klubas ,,Saulės ženklas"

Įmonės kodas: 125789152

Atsiskaitomoji sąskaita: LT847300010071704824

Bankas: AB SWEDBANK

Mokėjimo paskirtis: (Vardas Pavardė) Karate LIVE treniruotės

PAREMKITE MUS!

2% Pajamu mokesciu parama

Su Jūsų pagalba - mes galime įsigyti naują inventorių, organizuoti vaikų varžybas savo klube, aktyviai dalyvauti varžybose kituose Lietuvos miestuose, organizuoti vasaros stovyklas bei tarptautines išvykas.

ATSISIŲSTI MOKESČIO FORMA

REGISTRACIJA

Spauskite čia!

VIDEO GALERIJA

Spauskite čia!